Chembria ApS

CVR-nummer 45545660

Aktiv Solid ⇄ Sammenlign

Chembria ApS stod økonomisk solidt ved udgangen af 2025 med en egenkapital på 114 713 kr.

Årets resultat blev et overskud på 54 718 kr.

Soliditetsgraden er på 99,6 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 253,67, hvilket er god.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Engroshandel med læge- og hospitalsartikler (464620)

Nøgletal 2025

Soliditet
99,6 %
Egenkapitalforrentning
47,7 %
Likviditetsgrad
253,67
Gældsgrad
0,0

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 54.718 115.167114.713

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Chembria ApS

Hvad var Chembria ApSs egenkapital i 2025?
Chembria ApS havde en egenkapital på 114 713 kr. i 2025.
Gav Chembria ApS overskud eller underskud i 2025?
Chembria ApS gav et overskud på 54 718 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Chembria ApS?
CVR-nummeret for Chembria ApS er 45545660.
Hvad er Chembria ApSs soliditetsgrad?
Chembria ApS havde en soliditetsgrad på 99,6 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Engroshandel med læge- og hospitalsartikler →