Chaplin Holding ApS
CVR-nummer 45704297
Aktiv
Underskud
Anpartsselskab
Chaplin Holding ApS kom ud af 2025 med en egenkapital på 2,8 mio. kr.
Året endte med et underskud på 7.150 kr.
Soliditetsgraden er på 99,7 %, hvilket er højt.
Likviditetsgraden er 0,22, hvilket er anstrengt.
Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 99,9 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Kampergade 3A, 3000 Helsingør
- Kommune
- Helsingør
- Region
- Region Hovedstaden
- Stiftet
- 2025-06-23
- Telefon
- 61223318
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 99,7 %
- Egenkapitalforrentning
- -0,3 %
- Likviditetsgrad
- 0,22
- Gældsgrad
- 0,0
Regnskab
| År | Bruttofortjeneste | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -9.150 | -7.150 | 2.854.494 | 2.845.327 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Malene Ryberg |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Chaplin Holding ApS
- Hvad var Chaplin Holding ApSs egenkapital i 2025?
- Chaplin Holding ApS havde en egenkapital på 2,8 mio. kr. i 2025.
- Gav Chaplin Holding ApS overskud eller underskud i 2025?
- Chaplin Holding ApS gav et underskud på 7.150 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Chaplin Holding ApS?
- CVR-nummeret for Chaplin Holding ApS er 45704297.
- Hvad er Chaplin Holding ApSs soliditetsgrad?
- Chaplin Holding ApS havde en soliditetsgrad på 99,7 % i 2025, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- Komplementarselskabet Thiruplund Boligudlejning 2 ApS 45704394
- Tinna Lythje Holding ApS 45704424
- Ulsig Holding ApS 45704696
- RobHolding ApS 45704815
- SGM Invest ApS 45704890
- Særkjær Holding 2025 ApS 45704904
- Alpine ApS 45704955
- Alexander Meier Holding ApS (Under tvangsopløsning) 45705137
Andre virksomheder i Helsingør
- Khromatek ApS 45708381
- SluseStreetFood ApS 45708608
- PB Industri og Marine ApS 45713865
- Easygoing 360 ApS 45719596
- RAWA Family Holding ApS 45764400
- KMSS Invest ApS 46102754
- Axelsson Ejendomme ApS 46583523
- Fribyg A/S. Helsingør 47093414
Virksomheder i Helsingør → · Virksomheder i Helsingør Kommune →