CC Holding Køge ApS
CVR-nummer 41057769
Aktiv
Solid
Anpartsselskab
CC Holding Køge ApS havde ved udgangen af 2024 en egenkapital på 32.998 kr. og står økonomisk solidt.
Årets resultat blev et overskud på 126 kr.
Egenkapitalen er styrket med 126 kr. siden 2023.
Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Ølbyvej 165, 4600 Køge
- Kommune
- Køge
- Region
- Region Sjælland
- Stiftet
- 2019-12-27
Nøgletal 2024
- Soliditet
- 100,0 %
- Egenkapitalforrentning
- 0,4 %
- Gældsgrad
- 0,0
- Vækst i egenkapital
- 0,4 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2020: 100.0 %, 2021: 100.0 %, 2022: 100.0 %, 2023: 100.0 %, 2024: 100.0 %
| År | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|
| 2024 | 126 | 32.998 | 32.998 |
| 2023 | 118 | 32.872 | 32.872 |
| 2022 | -357 | 32.753 | 32.753 |
| 2021 | 1.120 | 33.110 | 33.110 |
| 2020 | 5.770 | 34.230 | 34.230 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om CC Holding Køge ApS
- Hvad var CC Holding Køge ApSs egenkapital i 2024?
- CC Holding Køge ApS havde en egenkapital på 32.998 kr. i 2024.
- Gav CC Holding Køge ApS overskud eller underskud i 2024?
- CC Holding Køge ApS gav et overskud på 126 kr. i 2024.
- Hvad er CVR-nummeret for CC Holding Køge ApS?
- CVR-nummeret for CC Holding Køge ApS er 41057769.
- Hvad er CC Holding Køge ApSs soliditetsgrad?
- CC Holding Køge ApS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2024, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- Bain & Company Denmark Holding ApS 41057807
- Søren Langberg Holding ApS 41057955
- Bain & Company Denmark Komplementar ApS 41058013
- Volvido Holding ApS 41058102
- Attwell Busch Holding ApS 41058137
- Rejmer Holding ApS 41058145
- SB Holding af 2020 ApS 41058153
- Optipeople Holding ApS 41058234
Andre virksomheder i Køge
- N-Hans Ejendomme ApS 41060727
- SEA 2020 Holding ApS 41065354
- PG Group ApS 41072822
- MCJ Ejendomsselskab ApS 41081813
- Holte Vinlager Køge ApS 41082895
- Dryk ApS 41099917
- Ejendomsselskabet Dieselvej, Køge ApS 41100419
- Ejendomsselskabet Tangmosevej, Køge ApS 41127899