Bouziyane ApS

CVR-nummer 31848571

Aktiv Negativ egenkapital Anpartsselskab
⇄ Sammenlign

Bouziyane ApS havde ved udgangen af 2025 en negativ egenkapital på 649 383 kr.

Aktiverne udgjorde 2 179 kr., mens gælden var 651 562 kr.

Egenkapitalen er styrket med 127 301 kr. siden 2024.

Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom (811000)

Nøgletal 2025

Soliditet
-29801,9 %
Likviditetsgrad
0,0
Vækst i egenkapital
16,4 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 127.301 2.179-649.383
2024 0 0-776.684
2023 -1.560 0-776.684
2022 0 1.560-775.124
2021 0 1.560-775.124
2020 0 1.560-775.124
2019 -1.172 1.560-775.124
2018 -5.831 388-776.296
2017 -50.916 588-770.466
2016 -8.936 1.535.697-719.550
2015 -58.183 1.474.303-1.028.291
20142.241.089 -14.205 1.520.228-970.108
20132.541.591 -970.778 1.653.851-955.903
20122.371.431 -35.658 1.494.41414.875

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionTarik Bouziyane

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Bouziyane ApS

Hvad var Bouziyane ApSs egenkapital i 2025?
Bouziyane ApS havde en egenkapital på -649 383 kr. i 2025.
Gav Bouziyane ApS overskud eller underskud i 2025?
Bouziyane ApS gav et overskud på 127 301 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Bouziyane ApS?
CVR-nummeret for Bouziyane ApS er 31848571.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom →