Blomster Grillen IVS

CVR-nummer 40360530

Ophørt Negativ egenkapital Iværksætterselskab
⇄ Sammenlign

Blomster Grillen IVS aflagde for 2019 et regnskab med en negativ egenkapital på 103.875 kr.

Aktiverne udgjorde 0 kr., mens gælden var 103.875 kr.

Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Virksomhedsform
Iværksætterselskab

Nøgletal 2019

Likviditetsgrad
0,0

Regnskab

År Årets resultat Aktiver i altEgenkapital
2019 -113.875 0-103.875

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Blomster Grillen IVS

Hvad var Blomster Grillen IVSs egenkapital i 2019?
Blomster Grillen IVS havde en egenkapital på -103.875 kr. i 2019.
Gav Blomster Grillen IVS overskud eller underskud i 2019?
Blomster Grillen IVS gav et underskud på 113.875 kr. i 2019.
Hvad er CVR-nummeret for Blomster Grillen IVS?
CVR-nummeret for Blomster Grillen IVS er 40360530.

Andre virksomheder med formen Iværksætterselskab

Alle virksomheder med formen Iværksætterselskab → · Ophørte virksomheder →