Barry’s Botcamp Denmark ApS
CVR-nummer 40517529
Barry’s Botcamp Denmark ApS havde ved udgangen af 2025 en egenkapital på 617.582 kr.
Årets resultat blev et overskud på 460.139 kr.
Egenkapitalen er styrket med 460.139 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 12,1 %, hvilket er lavt.
Personaleomkostningerne udgjorde 2,6 mio. kr.
Det svarer til ca. 429.356 kr. pr. ansat.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Drift af fitnesscentre (931300)
- Adresse
- Christian IX's Gade 3, 1111 København K
- Kommune
- København
- Region
- Region Hovedstaden
- Stiftet
- 2019-05-03
- Ansatte (gns. i regnskabsåret)
- 6
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 12,1 %
- Egenkapitalforrentning
- 74,5 %
- Gældsgrad
- 7,28
- Vækst i egenkapital
- 292,3 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2019: 52,0 %, 2020: 4,8 %, 2021: 1,5 %, 2022: -23,8 %, 2023: -8,0 %, 2024: 4,7 %, 2025: 12,1 %
| År | Bruttofortjeneste | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.275.135 | 460.139 | 5.114.143 | 617.582 |
| 2024 | 3.410.859 | 424.048 | 3.374.837 | 157.443 |
| 2023 | 2.988.813 | 359.831 | 3.312.915 | -266.605 |
| 2022 | 1.555.637 | -675.011 | 2.636.932 | -626.436 |
| 2021 | 923.842 | -1.385.676 | 3.249.934 | 48.575 |
| 2020 | -133.162 | -456.844 | 4.187.011 | 200.051 |
| 2019 | – | -20.913 | 55.898 | 29.087 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Lars Johan Nilsson |
| Bestyrelsesmedlem | Rasmus Elmann Ingerslev |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Barry’s Botcamp Denmark ApS
- Hvad var Barry’s Botcamp Denmark ApSs egenkapital i 2025?
- Barry’s Botcamp Denmark ApS havde en egenkapital på 617.582 kr. i 2025.
- Gav Barry’s Botcamp Denmark ApS overskud eller underskud i 2025?
- Barry’s Botcamp Denmark ApS gav et overskud på 460.139 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Barry’s Botcamp Denmark ApS?
- CVR-nummeret for Barry’s Botcamp Denmark ApS er 40517529.
- Hvor mange ansatte har Barry’s Botcamp Denmark ApS?
- Barry’s Botcamp Denmark ApS havde i gennemsnit ca. 6 ansatte i det seneste regnskabsår.
- Hvad er Barry’s Botcamp Denmark ApSs soliditetsgrad?
- Barry’s Botcamp Denmark ApS havde en soliditetsgrad på 12,1 % i 2025, hvilket er lavt.
Andre virksomheder i samme branche
- Køleboxen ApS 40538445
- Copenhagen Gym ApS 40541853
- Sport og Fitness Grenaa ApS 40612475
- Sport og Fitness Grindsted ApS 40612491
- CrossBox ApS 40623329
- Global Fitness Enterprises ApS 40633197
- Sanse Space ApS 40657797
- fitnessgl Greenland ApS 40681779
Andre virksomheder i København K
- Skovshoved Pynten P/S 40517693
- Far From Over ApS 40518150
- & Friends ApS 40518711
- Henri Frederiksberg ApS 40519866
- Nordic Investment Opportunities CIV I K/S 40519947
- Nordic Investment Opportunities CIV I AIV K/S 40519963
- NIO VSO Feeder ApS 40519971
- NIO CIV I ApS 40520457
Virksomheder i København K → · Virksomheder i København Kommune →