Bafcari Invest ApS
CVR-nummer 40079394
Aktiv
Solid
Anpartsselskab
Bafcari Invest ApS havde ved udgangen af 2025 en egenkapital på 538 175 kr. og står økonomisk solidt.
Årets resultat blev et overskud på 70 837 kr.
Egenkapitalen er styrket med 70 836 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 85,3 %, hvilket er højt.
Likviditetsgraden er 6,81, hvilket er god.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Anden finansiel formidling i.a.n. (649990)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 85,3 %
- Egenkapitalforrentning
- 13,2 %
- Likviditetsgrad
- 6,81
- Gældsgrad
- 0,17
- Vækst i egenkapital
- 15,2 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 70.837 | 630.796 | 538.175 |
| 2024 | – | – | 231.260 | 552.983 | 467.339 |
| 2023 | – | – | -19.935 | 276.934 | 236.078 |
| 2022 | – | – | 49.317 | 326.222 | 256.015 |
| 2021 | – | – | 159.908 | 577.914 | 206.702 |
| 2020 | – | – | -87.841 | 818.383 | 158.594 |
| 2019 | – | – | 246.434 | 672.765 | 246.435 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Muhamedin Bafcari |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Bafcari Invest ApS
- Hvad var Bafcari Invest ApSs egenkapital i 2025?
- Bafcari Invest ApS havde en egenkapital på 538 175 kr. i 2025.
- Gav Bafcari Invest ApS overskud eller underskud i 2025?
- Bafcari Invest ApS gav et overskud på 70 837 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Bafcari Invest ApS?
- CVR-nummeret for Bafcari Invest ApS er 40079394.
- Hvad er Bafcari Invest ApSs soliditetsgrad?
- Bafcari Invest ApS havde en soliditetsgrad på 85,3 % i 2025, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- TKLK Holding ApS 40079807
- M. Skovsborg Holding ApS 40080503
- Intop ApS 40084738
- 3A Jakobsen ApS 40088172
- Sports Learning Technologies ApS 40088547
- Albreco Shipping ApS 40088555
- SPI - Ejendomme A/S 40092641
- VD Holding Denmark ApS 40097848