Azilis ApS
CVR-nummer 40003002
Aktiv
Underskud
Anpartsselskab
Azilis ApS aflagde for 2025 et regnskab med en egenkapital på 46 312 kr.
Året endte med et underskud på 126 157 kr.
Egenkapitalen er forværret med 126 156 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 46,7 %, hvilket er højt.
Likviditetsgraden er 1,88, hvilket er god.
Personaleomkostningerne udgjorde 127 190 kr.
Det svarer til ca. 127 190 kr. pr. ansat.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning (702000)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 46,7 %
- Egenkapitalforrentning
- -272,4 %
- Likviditetsgrad
- 1,88
- Gældsgrad
- 1,14
- Vækst i egenkapital
- -73,1 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -126.157 | 99.095 | 46.312 |
| 2024 | – | – | -12.746 | 278.572 | 172.468 |
| 2023 | – | – | -6.299 | 250.996 | 185.215 |
| 2022 | – | – | 18.968 | 335.725 | 191.514 |
| 2021 | – | – | 99.445 | 257.657 | 172.546 |
| 2020 | – | – | 23.145 | 524.570 | 73.101 |
| 2019 | – | – | -44 | 551.009 | 49.956 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Cecilie Emmeli Ploug Sarp |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Azilis ApS
- Hvad var Azilis ApSs egenkapital i 2025?
- Azilis ApS havde en egenkapital på 46 312 kr. i 2025.
- Gav Azilis ApS overskud eller underskud i 2025?
- Azilis ApS gav et underskud på 126 157 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Azilis ApS?
- CVR-nummeret for Azilis ApS er 40003002.
- Hvad er Azilis ApSs soliditetsgrad?
- Azilis ApS havde en soliditetsgrad på 46,7 % i 2025, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- Pøtsø ApS 40005536
- Pivotal.one ApS 40005870
- InnoFoss Holding ApS 40006532
- FSK ApS 40008764
- Konflikthuset ApS 40009264
- K&T Consult ApS 40012125
- Investor Hub Viborg A/S 40015795
- IN2Projects ApS 40017453
Virksomheder i Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning →