AMI CONSULTING ApS

CVR-nummer 40244646

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

AMI CONSULTING ApS aflagde for 2024 et regnskab med en egenkapital på 42 790 kr.

Året endte med et underskud på 1 870 kr.

Egenkapitalen er forværret med 1 870 kr. siden 2023.

Soliditetsgraden er på 73,7 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 3,8, hvilket er god.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Indretningsaktiviteter (741300)

Nøgletal 2024

Soliditet
73,7 %
Egenkapitalforrentning
-4,4 %
Likviditetsgrad
3,8
Gældsgrad
0,36
Vækst i egenkapital
-4,2 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 -1.870 58.07342.790
2023 4.641 51.21844.660
2022 0 45.56640.019
2021 8.704 51.41548.723
2020 2.953 9.4538.620
2019 5.666 7.2515.667

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionAllan Mutebi

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om AMI CONSULTING ApS

Hvad var AMI CONSULTING ApSs egenkapital i 2024?
AMI CONSULTING ApS havde en egenkapital på 42 790 kr. i 2024.
Gav AMI CONSULTING ApS overskud eller underskud i 2024?
AMI CONSULTING ApS gav et underskud på 1 870 kr. i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for AMI CONSULTING ApS?
CVR-nummeret for AMI CONSULTING ApS er 40244646.
Hvad er AMI CONSULTING ApSs soliditetsgrad?
AMI CONSULTING ApS havde en soliditetsgrad på 73,7 % i 2024, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Indretningsaktiviteter →