Action Kids ApS

CVR-nummer 43940317

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

Action Kids ApS havde ved udgangen af 2025 en negativ egenkapital på 10 776 kr.

Aktiverne udgjorde 0 kr., mens gælden var 10 776 kr.

Egenkapitalen er forværret med 9 872 kr. siden 2024.

Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Undervisning inden for sport og fritid (855100)

Nøgletal 2025

Likviditetsgrad
0,0
Vækst i egenkapital
-1092,0 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -9.872 0-10.776
2024 -32.715 2.596-904
2023 -8.189 35.31131.811

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionThomas Fedder

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Action Kids ApS

Hvad var Action Kids ApSs egenkapital i 2025?
Action Kids ApS havde en egenkapital på -10 776 kr. i 2025.
Gav Action Kids ApS overskud eller underskud i 2025?
Action Kids ApS gav et underskud på 9 872 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Action Kids ApS?
CVR-nummeret for Action Kids ApS er 43940317.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Undervisning inden for sport og fritid →